Hollanda Nakliyat Hizmetleri

Uzun yılların deneyim ve tecrübesine sahip olan UBL Lojistik olarak Hollanda’ya da düzenli olarak nakliyat hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Hollanda nakliyat alanında sektörün en çok tercih edilen isimlerinden biri olan firmamız, beklentilerinizi en iyi şekilde elde etmeniz adına gerek fiyatlar konusunda gerekse de hizmet kalitesi noktasında sektörünün en iyi isimlerinden biridir. Hollanda nakliye hizmetlerinde aradığınız uygun fiyat seçeneklerini bizimle iletişime geçerek yakalayabilirsiniz.

Hollanda Parsiyel Nakliyat

Parça yük taşımacılığı olarak da adlandırılan parsiyel taşımacılık, komple taşımacılık hizmetlerine göre daha uygun fiyatlarla sunulan bir hizmettir. Hollanda parsiyel nakliyat alanında hizmet veren firmamız, beklentilerinizi en iyi şekilde elde etmenizi sağlayacan çözümleri ile dilediğiniz her zaman hizmetinizdedir. Parsiyel nakliye fiyatları konusunda piyasanın en uygun fiyatlarını sunan firmamız, Hollanda parça yük taşımacılığı alanında güven ile tercih edebileceğiniz bir isimdir.

Hollanda Komple Nakliyat

Komple nakliyat hizmetleri, aracın komplesinin müşteriye tahsis edilmesi ile sunulan bir hizmettir. Diğer hizmet seçeneklerine göre daha fazla avantajının bulunması, yüklerin kaybolma ya da hasar görme riskinin daha düşük olması tercih sebebidir. Hollanda komple nakliyat hizmetlerinde müşterilerimize sunmuş olduğumuz çözümleri değerlendirmek ve yüklerinizin güven içinde yerine ulaşmasını sağlamak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

UBL Lojistik

Deneyim, Kalite ve Güvenirlilik

UBL Lojistik, Türkiye’den Avrupa ülkelerine düzenli olan nakliye hizmeti sunan, deneyimli, alanında uzun zamanların tecrübesine sahip bir kuruluştur. 10 yıllık deneyimi geride bırakarak lojistik sektöründe bilinen bir marka haline gelen firmamız, “insana değer” sloganı ile hareket ederek sektördeki liderliğini koruma gayreti ile prensiplerine bağlı kalarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Müşteri Hizmetleri +31 6 38 93 91 00
UBL Lojistik

Nasıl Çalışıyoruz?

Sevkiyat Aşaması
Gönderilecek yere ürünleriniz, kendi depomuzda hazırlanıp sevkiyata gönderilir.
Hedefe Ulaştırma
Kara yoluyla hızlı ve güvenli şekilde ürünlerinizi yerine ulaştırmaktayız.
Gümrük İşlemleri
Tüm gümrük belgelerini sorunsuz, güvenli ve hızlı bir şekilde hazırlıyoruz.
Dağıtım Aşaması
Hedef yerine ulaşan ürünleri, “Kapıya teslim”- şeklinde dağıtımını yapıyoruz.