Fransa Nakliyat Hizmetleri

Türkiye’den ihracatın düzenli olarak en sık yapıldığı ülkelerin başında Fransa gelmektedir. Fransa nakliye hizmetleri, ülkemizden tır firmaları tarafından günlük olarak düzenlenmektedir. UBL Lojistik olarak bu alanda müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini her geçen gün yükseltmek ve Türkiye Fransa arası taşımacılık hizmetlerinde lider isim olmaya devam ediyoruz. Dilediğiniz zaman Fransa nakliyat hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Fransa Parsiyel Nakliyat

Parça yük taşımacılığı noktasında siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz arasında yer alan Fransa parsiyel nakliyat hizmetlerimizden en uygun fiyatlarla yararlanarak yüklerinizin güven içinde yerine ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Fransa parsiyel nakliye hizmetlerinde güvenebileceğiniz UBL Lojistik, tüm yüklerini CMR sigortası kapsamında, ISO 9001 standartlarına göre taşımaktadır.

Fransa Komple Nakliyat

Uluslararası nakliye çözümlerinde beklentilerin ötesinde kalite sonuçları ile hizmet vermeye devam eden UBL Lojistik ayrıcalıklarından yararlanarak komple taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Fransa komple nakliyat fiyatları ve zamanında ulaşım noktasında en iyi çözümlere sahip olan firmamız, hizmet kalitesi politikasına bağlı kalarak müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan anlayışı ile hizmet vermektedir. Çağrı merkezi iletişim numaramızdan firmamıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
UBL Lojistik

Deneyim, Kalite ve Güvenirlilik

UBL Lojistik, Türkiye’den Avrupa ülkelerine düzenli olan nakliye hizmeti sunan, deneyimli, alanında uzun zamanların tecrübesine sahip bir kuruluştur. 10 yıllık deneyimi geride bırakarak lojistik sektöründe bilinen bir marka haline gelen firmamız, “insana değer” sloganı ile hareket ederek sektördeki liderliğini koruma gayreti ile prensiplerine bağlı kalarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Müşteri Hizmetleri +31 6 38 93 91 00
UBL Lojistik

Nasıl Çalışıyoruz?

Sevkiyat Aşaması
Gönderilecek yere ürünleriniz, kendi depomuzda hazırlanıp sevkiyata gönderilir.
Hedefe Ulaştırma
Kara yoluyla hızlı ve güvenli şekilde ürünlerinizi yerine ulaştırmaktayız.
Gümrük İşlemleri
Tüm gümrük belgelerini sorunsuz, güvenli ve hızlı bir şekilde hazırlıyoruz.
Dağıtım Aşaması
Hedef yerine ulaşan ürünleri, “Kapıya teslim”- şeklinde dağıtımını yapıyoruz.