Belçika Nakliyat Hizmetleri

Türkiye Belçika arası nakliyat hizmetlerinde sektörün öncü isimlerinden biri haline gelen UBL Lojistik, Belçika nakliyat hizmetleri ile de müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Profesyonel kadrosu ile müşterilerine hizmet sunan firmamız, aradığınız ayrıcalıkları en iyi şekli ile bulabileceğiniz, çözüm odaklı bir isimdir. Belçika nakliye ihtiyaçlarınızı doğrudan çözüme ulaştırmak için iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Belçika Parsiyel Nakliyat

Parsiyel nakliyat hizmetleri, özellikle de uluslararası taşımacılık alanında en çok tercih edilen nakliye hizmetlerinin başında gelmektedir. Belçika parsiyel nakliyat hizmetlerinde doğru çözüme en uygun fiyatlarla ulaşabileceğiniz UBL Lojistik ile yüklerinizin güvenilir bir şekilde yerine ulaşmasını sağlayabilirsiniz. CMR sigortası kapsamında yaptığımız taşımacılık hizmetleri ile doğrudan müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Belçika Komple Nakliyat

Ülkemizden düzenli olarak ihracatın yapıldığı Avrupa ülkelerinden biri olan Belçika, ticari ilişkilerimizin sıcak bir çerçevede geçmesinden dolayı ülkemizden her hafta nakliye firmaları tarafınca düzenli olarak yük taşımacılığının yapıldığı ülkelerden biridir. Belçika komple nakliyat hizmetlerinde aradığınız hizmet kalitesini en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz UBL Lojistik, beklentilerinizin ötesinde çözümleri ile her daim yanınızda yer almaktadır.

UBL Lojistik

Deneyim, Kalite ve Güvenirlilik

UBL Lojistik, Türkiye’den Avrupa ülkelerine düzenli olan nakliye hizmeti sunan, deneyimli, alanında uzun zamanların tecrübesine sahip bir kuruluştur. 10 yıllık deneyimi geride bırakarak lojistik sektöründe bilinen bir marka haline gelen firmamız, “insana değer” sloganı ile hareket ederek sektördeki liderliğini koruma gayreti ile prensiplerine bağlı kalarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Müşteri Hizmetleri +31 6 38 93 91 00
UBL Lojistik

Nasıl Çalışıyoruz?

Sevkiyat Aşaması
Gönderilecek yere ürünleriniz, kendi depomuzda hazırlanıp sevkiyata gönderilir.
Hedefe Ulaştırma
Kara yoluyla hızlı ve güvenli şekilde ürünlerinizi yerine ulaştırmaktayız.
Gümrük İşlemleri
Tüm gümrük belgelerini sorunsuz, güvenli ve hızlı bir şekilde hazırlıyoruz.
Dağıtım Aşaması
Hedef yerine ulaşan ürünleri, “Kapıya teslim”- şeklinde dağıtımını yapıyoruz.