Almanya Nakliyat Hizmetleri

Türkiye’den düzenli olarak haftanın belirli günlerinde Almanya nakliyat hizmeti sunan UBL Lojistik, taahhüt edilen süre içinde yüklerin güvenilir bir şekilde yerine ulaşmasını sağlamaktadır. Tüm yükleriniz CMR sigortası kapsamında taşınmakta olup gümrükleme hizmetleri, firmamız bünyesinde sunulmaktadır. Almanya nakliye hizmetlerinde güvenilir ve doğru adrese ulaşarak ihtiyacınızı doğru şekilde karşılamak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Almanya Parsiyel Nakliyat

Hizmette sınır tanımayan yönleri ve “uygun fiyat politikası” ile hareket eden UBL Lojistik, Almanya parsiyel nakliyat hizmetleri ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Parsiyel nakliye konusunda deneyimli uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız, beklentilerinizin ötesinde sunduğu çözümleri ile sizi de memnun etmeyi başaracaktır. Almanya parsiyel nakliye noktasında aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz firmamız ile iletişime geçerek Almanya parça taşımacılığı fiyatları ile ilgili bilgi alabilir, yüklerinizi güven içinde teslim edebilirsiniz.

Almanya Komple Nakliyat

Yüklerinizin güven içinde yerine ulaşması noktasında ivedi ile çalışan UBL Lojistik, Almanya komple nakliyat hizmetlerinde en başarılı hizmetleri sunan isimlerin başında gelmektedir. Bugüne kadar sağlamış olduğu hizmetleri ile müşterilerini memnun etmeyi başaran firmamız, kaliteli iş sonuçları sunmak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak amacıyla sürekli olarak kendini geliştiren bir kadro ile hizmet vermektedir. Çağrı merkezi iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak Almanya komple nakliye hakkında ayrıntılı bilgi alarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

UBL Lojistik

Deneyim, Kalite ve Güvenirlilik

UBL Lojistik, Türkiye’den Avrupa ülkelerine düzenli olan nakliye hizmeti sunan, deneyimli, alanında uzun zamanların tecrübesine sahip bir kuruluştur. 10 yıllık deneyimi geride bırakarak lojistik sektöründe bilinen bir marka haline gelen firmamız, “insana değer” sloganı ile hareket ederek sektördeki liderliğini koruma gayreti ile prensiplerine bağlı kalarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Müşteri Hizmetleri +31 6 38 93 91 00
UBL Lojistik

Nasıl Çalışıyoruz?

Sevkiyat Aşaması
Gönderilecek yere ürünleriniz, kendi depomuzda hazırlanıp sevkiyata gönderilir.
Hedefe Ulaştırma
Kara yoluyla hızlı ve güvenli şekilde ürünlerinizi yerine ulaştırmaktayız.
Gümrük İşlemleri
Tüm gümrük belgelerini sorunsuz, güvenli ve hızlı bir şekilde hazırlıyoruz.
Dağıtım Aşaması
Hedef yerine ulaşan ürünleri, “Kapıya teslim”- şeklinde dağıtımını yapıyoruz.