Denizyolu taşımacılığı, su yolu ile yapılan bir taşımacılık yöntemidir. Dünya ticaretinin yaklaşık %80'i denizyolu taşımacılığı ile gerçekleştirilmektedir. Bu taşımacılık yöntemi, yükün büyüklüğüne, mesafeye ve zamanlama faktörlerine göre farklı çözümler sunar.

Denizyolu taşımacılığı, özellikle büyük boyutlu, ağır ve hacimli yüklerin taşınmasında en ekonomik ve güvenli yöntemlerden biridir. Denizyolu taşımacılığı, yüklerin diğer taşıma yöntemlerine göre daha uzun sürede teslim edilmesine neden olabilir, ancak büyük miktarda yük taşındığında maliyetleri düşürerek daha ekonomik bir seçenek sunar.

Denizyolu taşımacılığı, konteyner taşımacılığı veya ro-ro (roll-on/roll-off) taşımacılığı şeklinde gerçekleştirilebilir. Konteyner taşımacılığı, yüklerin standart boyutlardaki konteynerlerde taşınmasıdır. Ro-ro taşımacılığı ise yüklerin özel gemilere yüklenmesi veya gemiden indirilmesi için rampaların kullanıldığı bir taşımacılık yöntemidir.

UBL Lojistik

Deneyim, Kalite ve Güvenirlilik

UBL Lojistik, Türkiye’den Avrupa ülkelerine düzenli olan nakliye hizmeti sunan, deneyimli, alanında uzun zamanların tecrübesine sahip bir kuruluştur. 10 yıllık deneyimi geride bırakarak lojistik sektöründe bilinen bir marka haline gelen firmamız, “insana değer” sloganı ile hareket ederek sektördeki liderliğini koruma gayreti ile prensiplerine bağlı kalarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Müşteri Hizmetleri +31 6 38 93 91 00
UBL Lojistik

Nasıl Çalışıyoruz?

Sevkiyat Aşaması
Gönderilecek yere ürünleriniz, kendi depomuzda hazırlanıp sevkiyata gönderilir.
Hedefe Ulaştırma
Kara yoluyla hızlı ve güvenli şekilde ürünlerinizi yerine ulaştırmaktayız.
Gümrük İşlemleri
Tüm gümrük belgelerini sorunsuz, güvenli ve hızlı bir şekilde hazırlıyoruz.
Dağıtım Aşaması
Hedef yerine ulaşan ürünleri, “Kapıya teslim”- şeklinde dağıtımını yapıyoruz.